Pro poptávající :

V případě zájmu o vyhotovení zakázky, nám prosím zasílejte, pokud možno maximum informací (a ty o které požádáme, tak prosíme doplnit), aby byla nabídka kompletní  a nemuseli se řešit vícepráce, které jsou zneužívány k podání nízké nabídkové ceny a ve finále k navýšení konečné ceny stavby. Případná návstěva stavby a konzultace na místě, není na škodu.

Poptávka typu "Zdar, chci udělat podkroví (podlahu, dveře, rekonstrukci atd.), za kolik to bude?", nám moc neřekne. Je potřeba znát požadavky stavby, technickou dokumentaci (půdorys, řezy stavbou, technickou zprávu a v neposldní řadě Požárně-bezpečnostní řešení). Pokud toto konkurence při vyhotování Cenové nabídky neřeší a nechce vidět a znát, ledasco to o ní vypovídá.

Ohledně zvukově-izolačních konstrukcí. Neřešíme "značku materiálu" (zde nekupujete boty nebo tričko). Zde se jedná o celkovou funkci konstrukce, parametry jsou dané výrobcem a ty musí daná konstrukce splňovat. Odpovědi typu "ale Franta od vedle to udělá za půlku a říkal, že je jedno co tam dám".........pokud Vám nezáleží na výsledku, tak ji ani nepište.

Stále platí, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.. Jednoduchá (ne)rovnice nám mnohé napoví :

Nízká cena = nemám práci = musím jí udělat hodně, abych vydělal = rychlá práce + ošizený materiál = nekvalitní výsledek.


Kontakt

Jaroslav Totek

Sevastopolská ul.
Brno - Starý Lískovec
625 00

Lidická ul.
Brno - Střed
602 00


tel.: + 420 775 218 730